تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

شرکت بیمه اتکایی – روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبی برای حقوق مردم است.

روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبي براي حقوق مردم است.

روابط عمومی کارآمد، مدافع خوبي براي حقوق مردم است.

به گزارش شرکت بیمه اتکایی استاندار قم در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه تلاش گران عرصه روابط عمومي و ارتباطات تبریک گفت.
در متن این پیام آمده است، “ارتباط و تعامل” اساسي ترين عنصر مورد نياز بشر و روابط عمومي تسهيل گر و تأمين كننده اين نياز در دنياي پيشرفته امروزي است.
سید مهدی صادقی در ادامه افزود: روابط عمومي به مفهوم نوين آن يكي از اركان مهم توسعه سازماني و اصلي ترين حلقه اتصال و پيوند دو سويه سازمان ها با مخاطبين بشمار مي رود.

وی با تاکید بر اینکه يك روابط عمومي به روز و كارآمد تلاش مي كند كه در كنار صيانت از منافع سازماني، مدافع خوبي نيز براي حقوق مردم و مخاطبين باشد، افزود: مجموعه اي كه فراتر از جايگاه سازماني و اداري قرار داشته و در كنار اصحاب رسانه و به عنوان آئينه تمام نماي انتظارات و پل ارتباطي ميان مردم و حاكميت، نقش مهم و بي بديلي را در زمينه آگاه سازي افكار عمومي نسبت به خدمات نظام و تلاشهاي دلسوزانه خدمتگزاران مردم در دستگاه هاي اجرايي، اعتمادافزايي و دميدن روح اميد و نشاط و اخلاق مداري در جامعه بر عهده دارد.

سید مهدی صادقی استاندار قم با اشاره به اینکه در عصري كه اطلاعات به سرعت و به لحظه و آني در حال تغيير  و نو شدن است، یادآور شد: ایستایی و سکون جايي در روابط عمومي نداشته و مي طلبد كه روابط عمومي ها با درك درست از نيازها و ضرورت هاي زمانه، از عملكرد و ساختار سنتي و ناكارآمد فعلي خود فاصله بگيرند و با مجهز شدن به دانش و تكنولوژي هاي روز ارتباطي و شناخت صحيح نسبت به نيازهاي اصلي سازمان و مخاطبين، در صدد همگون شدن با دنياي پيچيده اطلاعات و ايفاي مؤثر وظايف و رسالت هاي كاري باشند.

صادقی مطرح کرد: در سالي كه از سوي رهبر معظم انقلاب بنام سال حمايت از كالاي ايراني نام گذاري شده است، بدون شك گفتمان سازي شعار سال و اهتمام علمي و عملي به مقوله و راهبرد حمايت از توليد ملي و تشويق و ترغيب مردم به استفاده از محصولات ساخت داخل، مهم ترين مطالبه اي است كه انتظار مي رود مجموعه هاي روابط عمومي و ديگر رسانه ها و نهادهاي فرهنگي گفتمان ساز با ورود خردمندانه و مؤثر به اين بخش، پاسخگوي مطالبات و انتظارات باشند.

استاندار قم خاطرنشان کرد: نام گذاري ۲۷ ارديبهشت به نام روز ارتباطات و روابط عمومي فرصت ارزنده اي براي قدرداني از زحمات فعالان و زحمت كشان اين عرصه و هم افزايي و تلاش مجدانه در راه رشد و بالندگي  و پويايي بيش از پيش اين نهاد مدني است.

وی ادامه داد: فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تبريك اين روز به همه تلاش گران عرصه روابط عمومي و ارتباطات، به ويژه  مدیران و کارشناسان محترم روابط عمومی دستگاه های اجرایی و اساتید و دانشجویان علوم ارتباطات در استان قم، توفيقات روزافزون همه اين عزيزان را در انجام وظايف و مأموريت هاي كاري  از درگاه ايزد منان مسألت دارم.

انتهای پیام / ۱۳۷

  • ۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۷
  • بیمه