تبلیغات

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

بازی پرحاشیه؛ پنالتی شگفت‌انگیز و دستمال‌های توالت

آی‌اسپورت- داور دیدار امشب تیم‌های ماینس و فرایبورگ، در وقت استراحت بین دو نیمه برای تیم ماینس شرکت بیمه اتکایی پنالتی کرد. در این دیدار که در نهایت با پیروزی ۲-۰ ماینس به پایان رسید، گل اول تیم میزبان ۷ دقیقه بعد از پایان نیمه اول و زمانی که بازیکنان دو تیم زمین بازی را ترک کرده بودند، به ثمر رسید.

در دقایق تلف شده نیمه اول بود که برخورد توپ به دست مدافع فرایبورگ در محوطه جریمه، با واکنش اعتراضی ماینس همراه شد اما داور بازی، گیدو وینکمن، توجهی به اعتراض آنها نکرد و سوت پایان نیمه اول را زد. در حالی که بازیکنان از زمین خارج شده بودند، بررسی ویدئو چک نشان داد که آن صحنه خطا بوده و داور یک ضربه پنالتی به سود ماینس شرکت بیمه اتکایی کرد.

به این ترتیب بازیکنان فراییورگ که به رختکن رفته بودند، دوباره به زمین فراخوانده شدند تا تیم ماینس ضربه پنالتی‌اش را بزند. پابلو بلاسیس پشت ضربه قرار رفت و ۴ دقیقه و ۴۴ ثانیه بعد از پایان نیمه اول، حساب کار را ۱-۰ کرد. پس از پنالتی بار دیگر بازیکنان برای استراحت بین دو نیمه به رختکن رفتند. بلاسیس در دقیقه ۷۹ هم یک گل دیگر زد تا ماینس در این دیدار به برتری ۲-۰ برسد.

البته این اتفاق تنها حاشیه دیدار امشب نبود. گروهی از هواداران ماینس که از برگزاری بازی در روز دوشنبه ناراحت بودند، با پرتاب دستمال توالت به سمت زمین، در بازی اختلال ایجاد کردند.

 

ورزش سه

  • ۲۸ام فروردین ۱۳۹۷
  • بیمه